Dzień Otwarty za nami

MUSICOLLECTIVE - dzien otwartyW sobotę, 9 października 2010, od godzin południowych odbywał się w szkole MUSICOLLECTIVE "dzień otwarty". Miło nam poinformować, że wydarzenie to spotkało się z wielkim entuzjazmem - już od godziny 12 tłumnie przybywały całe rzesze interesantów, chcących obejrzeć szkołę od środka, poczuć jej niepowtarzalny klimat, zapisać się na wybrane zajęcia czy też skorzystać z fachowych porad naszych instruktorów.

 

Zajęcia z każdego przedmiotu odbywają się w oddzielnych, specjalnie dedykowanych salach o odpowiedniej akustyce, wyposażonych w wysokiej jakości instrumenty (Fender, Yamaha, Roland) i sprzęt nagłośnieniowy (Sennheiser, Masa Boogie, Yamaha, Roland, Ashdown).

 

Na zakończenie warto dodać, iż spore zamieszanie zrobił ... słup - autorstwa Krzysztofa Bernardyna (patrz: zdjęcie). Słup nazwany już żartobliwie filarem muzyki, na którym znajdują się wizytówki wszystkich najważniejszych muzyków wszech czasów, począwszy od gitarzystów, przez basistów, pianistów, na wokalistach kończąc. Być może któryś z naszych adeptów już wkrótce dołączy do tego muzycznego kolektywu - "wyląduje kiedyś na słupie" wznosząc jeszcze wyżej gmach zwany muzyką. W końcu to MUSICOLLECTIVE!

 

Fotorelację z dnia otwartego można zobaczyć w naszj galerii. Zapraszamy.

 

 

 

 
Website Security Test