WIELKIE OTWARCIE za nami...

wielkie-otwarcie-newsyNo i stało się… WIELKIE OTWARCIE za nami. Było nas w sumie kilkaset osób…

Już od późnego południa w korytarzach i salach szkoły MUSICOLLECTIVE zaczął gromadzić się tłum, niecierpliwie wyczekujący godziny 19-ej, na którą zaplanowano uroczystą inaugurację. Z każdą minutą atmosfera stawała się coraz gorętsza. Przyciszone głosy, nerwowe spojrzenia na zegarek. Oczekiwanie na naszego gościa honorowego, „Ojca Chrzestnego MUSICOLLECTIVE” - Grzegorza Skawińskiego.

 

I oto jest!

Punktualnie o godzinie 19, w towarzystwie dyrektora artystycznego, Rafała Szyjera, przekracza progi szkoły. Krótka i zwięzła przemowa, słowa otuchy i życzenia pomyślności. Na twarzach wszystkich gości uśmiechy. Grzegorz Skawiński przecina wstęgę i ogłasza MUSICOLLECTIVE za otwartą! Głośne owacje i wiwaty.

 

Wszyscy przechodzą teraz do sali WOKALISTYKA. Na podium obydwoje dyrektorzy. Głos zabiera dyrektor artystyczny Rafał Szyjer. Podziękowania dla tych wszystkich, który przyczynili się do powstania i nadali kształt MUSICOLLECTIVE; dla wszystkich przybyłych gości. Przemawia dyrektor Ewa Dyro i wręcza Grzegorzowi Skawińskiemu kartę ucznia…

 

Zwiedzanie szkoły, podpisywanie płyt i autografy.

 

Zebrani goście przechodzą do restauracji DA MARIO. Specjalnie przygotowany wystrój, w rogu szwedzki stół i wyborne jedzenie. Za chwilę koncert duetu SHYJA. Krótkie wprowadzenie i słyszymy przejmujące wykonanie piosenki „Nine Crimes”. Brawa i owacje na stojąco. SHYJA jak zwykle w świetnej formie.

 

Koncert trwa, w kuluarach ciche rozmowy.

 

To tylko słowa. Poniżej znakomite zdjęcia. Ale nic nie odda atmosfery tamtego wieczoru. Kto nie był, dużo stracił.

 

 

Więcej zdjęć można zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy!

 

Poniżej wideo z otwarcia:

 

Wićej naszych klipów: patrz MEDIA.

 

 
Website Security Test