10. X. 2011 International Bass Meeting
piątek, 30 września 2011 01:00

international-bass-meetingW dobie zalewającej nas tandety - niestety nawet z szanowanych firm - zapraszamy na niezwykłe wydarzenie! Musicollective, Ambit Music Shop oraz firma Audiostacja s.c. serdecznie zapraszają na prezentację gitar oraz basów uznanej niemieckiej firmy Sandberg! Gościem specjalnym będzie Holger Stonjek - basista, lutnik i - co ważniejsze - założyciel i właściciel tej cenionej firmy. Oczywiście zaproszeni zostaną rodzimi muzycy, więc zapowiada się wieczór pełen wrażeń. ;)

 

 W programie oprócz testowania na wszelkie możliwe sposoby wyrobów firmy Sandberg, Holger będzie opowiadał również o tajnikach ich produkcji począwszy od projektu i doboru materiałów, a kończąc na ergonomii i grywalności instrumentów. Naturalnie będzie możliwość zakupów tych wspaniałych instrumentów w okazyjnych/targowych cenach.

Oczywiście jeżeli atmosfera i czas na to pozwoli, zapraszamy do wspólnego muzykowania.

Chętnych prosimy o rejestrację na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

 

Gramy! Jedyne co nas ogranicza..to ilość miejsc.

 

 


 
Website Security Test