Otwarte Warsztaty Interdyscyplinarne
środa, 04 stycznia 2012 17:34

dzien-otwarty-2

Serdecznie zapraszamy na spędzenie w Musicollective najbliższej soboty (7 stycznia 2012). Będzie naprawdę dużo się działo! Zabierzcie wszystkich swoich znajomych! Poniżej zamieszczamy szczegółowy plan warsztatów: Zapraszamy!

 

10.30-11.50
Obudź się muzycznie.
Pierwsza w 2012 zespołowość! Sprawdzimy, jak pora dnia wpływa na wspólne muzykowanie ;) Repertuar oparty o wcześniejsze utwory. Prowadzenie Marcin Janek. Uwaga! Zespołowość do końca roku będzie właśnie prowadził Marcin, który w sobotę przedstawi plan działania. Zapraszamy serdecznie. WSZYSTKICH chcących zacząć muzycznie dzień! ;)

12.00-12.50
Wykład multimedialny "Czarno białe szaleństwo!" gdzie poznacie niebywałe postacie i ciekawostki z zakresu pianistyki. Mocne doznania gwarantuje Ignacy Wiśniewski!

13.00-13.50
Korzyści ze słyszenia! Odkryjcie naturalne siły w Was drzemiące i uwierzcie, że jesteście w stanie usłyszeć CAŁĄ MUZYKĘ..
Wykład Moniki Tomasik i Ignacego Wiśniewskiego z zakresy kształcenia słuchu. Szczególnie polecamy wokalistom!!!

14.00-15.50 (z przerwą)
Dwóch zawodowych muzyków zaprezentuje Wam, co to jest groove!
Poznacie w dwóch odsłonach klimaty lat 70 i 80. Objaśniać będą Kazik Kaszubowski oraz Romek Ślefarski. Nie można tego przegapić!!

16.00-16.50
Aga Kamińska pomoże nam odkryć swój głos. Wiele osób nie śpiewa..bo się boi, wstydzi, bo.."nie umie".może warto to zmienić?! Śpiewający gitarzysta....to rarytas!

17.00
Aranżacja w muzyce. Nawet mega znane piosenki można na nowo odkrywać dzięki odważnym interpretacjom!
Zapraszamy na koncert i wykład Ady Majdzińskiej i Rafał Szyjera.

 

Oczywiście wszystkie spotkania są bezpłatne.
Osoby nie należące do MC prosimy o zgłoszenie swego przybycia na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  

 

 

 
Website Security Test