Kurt Rosenwinkel Master Workshop
sobota, 03 listopada 2012 17:34

Kurt Rosenwinkel Master Workshop

Na zaproszenie Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki, Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki oraz szkoły Musicollective zawita w Gdańsku wybitny gitarzysta jazzowy Kurt Rosenwinkel.
Grudnia 2012 poprowadzi on warsztaty mistrzowskie dla muzyków jazzowych.

 

Kurt Rosenwinkel to jeden z największych światowych gitarzystów jazzowych. Jest absolwentem słynnej Berklee School of Music. Grał w zespołach takich sław jazzu, jak Paul Motian, Joe Henderson czy Brian Blade. Ma na swoim koncie kilkanaście autorskich albumów i kilkadziesiąt płyt, na których zagrał jako sideman. Ostatnio został zaproszony przez samego Johna Scofielda do współpracy w zespole Hollow Body Band.

 

Współpracował m.in z takimi gigantami jak John Scofield (!) , z którym grał ostatnią trasę koncertową, czy Brad Mehldau. Autor 9 autorskich płyt mocno zmieniających percepcję jazowej muzyki gitarowej.Geniusz, wirtuoz, zawodowiec.

 

 

 

miejsce: Akademia Muzyczna im. S. Moniuszki w Gdańsku, 
budynek żółty, sala S1
data: 1 grudnia 2012
godzina: 13.30-15.00 i 16.00-17.30

 

Kurt jest notowany jako jeden z 10 najlepszych gitarzystów jazzowych na Świecie! Współpracował m.in z takimi gigantami jak John Scofield (!) , z którym grał ostatnią trasę koncertową, czy Brad Mehldau.

 

ogranicza nas TYLKO ilość miejsc
wstęp wolny-ilość miejsc ograniczona!!!
zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 
 

 
Website Security Test