piano

Fortepian i instrumenty klawiszowe

 

To instrument na którym powienien umieć grać każdy z nas. Od Chopina do Herbiego Hanckocka, od romantycznych słowiańskich fraz, po nowoczesny fusion.

 

MUSICOLLECTIVE ma to wszystko.

 

 

PIANO

Zajęcia w grupach 2 osobowych UWAGA!!!  zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego!

Podstawowym elementem pozwalającym w pełni zrozumieć i wykonywać znakomitą amerykańską muzykę jak R&B, Gospel oraz współczesne rock i pop jest poznanie źródeł tych gatunków- to jest bluesa i wczesnego rocka. Solidna praca nad techniką gry pomoże Ci wypracować fundamentalne umiejętności potrzebne do wykonywania muzyki bluesowej/rockowej, zarówno w aranżacji solowej jak i zespołowej. Każdego tygodnia przerabiać będziesz serie ćwiczeń zaprojektowane tak, aby maksymalnie rozwinąć Twój feeling, siłę rąk oraz muzyczny słownik. Kiedy zdobędziesz już wiedzę teoretyczną, umiejętność tworzenia akompaniamentu oraz budowy fraz, poznasz wiele ciekawych zagrywek, technik, patentów oraz stylów improwizacji szczególnie popularnych w kręgach muzyki shuffle, New Orlean's, rock and rollu oraz współczesnej rockowej i bluesowej muzyce piano. Kończąc program będziesz posiadał solidny zasób wiedzy teoretycznej, konceptów harmonicznych charakterystycznych dla muzyki blues-rockowej oraz umiejętności pozwalające Ci kroczyć dowolną muzyczną ścieżką.

 

KURS A
Zajęcia w grupach 2-osobowych. Zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego

Na tym kursie poznasz fortepian, pianino oraz instrumenty
klawiszowe: zarówno ich budowę jak i możliwości brzmieniowe. Nauczysz się podstawowych technik gry, zapisu nutowego oraz grania ze słuchu. W trakcie trwania kursu będziesz poznawał utwory i doskonalił technikę gry w oparciu o znane Tobie utwory. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

KURS B
Zajęcia w grupach 2-osobowych. Zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego

Po opanowaniu podstaw pogłębisz swoją wiedzę i umiejętności.
Poznasz bardzie zaawansowane techniki gry na fortepianie, pianinie i instrumentach klawiszowych. Nauczysz się grać samodzielnie a także w duetach. Poznasz utwory muzyki rozrywkowej, Po skończonym kursie będziesz w stanie samodzielnie opracowywać i utwory ze słuchu oraz z nut. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

KURS C
Zajęcia w grupach 2-osobowych. Zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego

W trakcie trwania kursu poznasz tajniki gry znanych pianistów.
Płynnie opanujesz zaawansowane zagadnienia teoretyczne i praktyczne gry na fortepianie, pianinie oraz instrumentach klawiszowych. Poznasz zagadnienia związane improwizacją. Nauczysz się aranżować oraz interpretować utwory w różnych stylach muzycznych. Kurs C zakończy się całkowicie swobodnym  i biegłym opanowanie wszystkich instrumentów klawiszowych. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

Wszystkie zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

 

Prowadzenie: Kamil Chmielowiec mc-cena-280

 

 

 

 

cena dotyczy kursu grupowego i obejmuje naukę gry na instrumencie,
naukę gry zespołowej i naukę harmonii. Kurs indywidualny: 380 zł/mc


 

 
Website Security Test