bass

Gitara Basowa

 

 

Groove, rytm, puls... chociaż trudny do wyrażenia słowami, każdy go może poczuć. Dlatego w MUSICOLLECTIVE spotkacie najciekawszych basistów, którzy przekażą Wam tajniki jego tworzenia.

 

 

KURS A

Zajęcia w grupach do 3 osób; zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego

Na kursie początkowym nauczysz się wszystkiego, co pozwoli Ci w pełni korzystać z możliwości gitary basowej.Opanujesz wszystkie podstawowe techniki  wydobywania dźwięków. Elementy rytmiki, umiejętność czytania tabulatury oraz nut, pozwolą Ci cieszyć się ze swej gry. Poznasz też ćwiczenia, które błyskawicznie poprawią Ci pracę obu rąk. Nauczysz się też jak współpracować z zespołem. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

KURS B

Zajęcia w grupach do 3 osób; zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego

Kurs ten przeznaczony jest dla osób posiadajacych podstawowe umiejetności gry. Główny nacisk  kładziony jest tu, na harmonie oraz poprawę biegłości technicznej. Nauczysz sie też podstaw improwizacji. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

KURS C

Zajęcia w grupach do 3 osób; zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego.

Na tym kursie poznasz tajniki aranżacji, improwizacji i dopracujesz wszystkie zagadnienia techniczne. Pzreznaczony jest ona dla osób średnio zaawansowanych. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

Wszystkie zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

 

Prowadzenie: Maciej Sadowskimc-cena-280

 

 

 

 

cena cena dotyczy kursu grupowego i obejmuje naukę gry na instrumencie,
naukę z gry zespołowej i naukę harmonii. Kurs indywidualny: 380 zł/mc


 

 
Website Security Test