gt-electricGitara Elektryczna

 

Trudno wyobrazić sobie muzykę współczesną bez tego instrumentu. Jednak jego popularność bierze się nie tylko z generowanych przezeń dzwięków, ale także z idei, które w sobie zawiera i kreuje.

W MUSICOLLECTIVE o tym wiemy.

 

 

 

 

 

KURS A

Zajęcia w grupach do 4 osób.              UWAGA!!!  Zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego!

Na kursie początkowym nauczysz się wszystkiego, co pozwoli Ci w pełni korzystać z możliwości gitary. Elementy rytmiki, akompaniamentu oraz umiejętność czytania Tabulatury czy nut, pozwolą Ci cieszyć się ze swej gry. Poznasz też ćwiczenia, które błyskawicznie poprawią Ci pracę obu rąk. Już po pół roku gry wystąpisz w recitalu zroganizowanym przez Musicollective. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

Prowadzenie: Rafał Szyjermc-cena-280

 

 

 

 

cena dotyczy kursu grupowegi i obejmuje naukę gry na instrumencie,
naukę gry zespołowej i naukę harmonii. Kurs indywidualny: 380 zł/mc


 

 

KURS B

Zajęcia w grupach do 4  osób.    UWAGA!!!  zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego!

Nie można przeceniać znaczenia gitary rytmicznej, akompaniamentu.

Niezależnie od rodzaju muzyki, dobra sekcja rytmiczna jest podstawą ostatecznego brzmienia. Musicollective zaopatrzy Cię w stworzone do tego narzędzia. Poszerzysz swoją wiedza na temat stosowania i konstruowania ciekawej rytmiki i oryginalnych  groove’ów. Będziesz w stanie budować i  wykorzystać wszystkie typy akordów.

Ćwiczenia oparte są na graniu z serią profesjonalnych rytmicznych podkładów, loopów i z groovami. Przerobisz też z nauczycielem, całą serie ćwiczeń przygotowanych specjalnie na użytek tego kursu. W ich ramach nauczysz się budowania napięć, tłumienia lewej i prawej ręki, repetycji, używania synkop i harmonii diatonicznych. Umiejętności przyswojone w ramach tego kursu pozwolą Ci doskonale funkcjonować w zespole, duetach czy też w grze solowej. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

Prowadzenie: Rafał Szyjermc-cena-280

 

 

 

 

cena dotyczy kursu grupowego i obejmuje naukę gry na instrumencie,
naukę gry zespołowej i naukę harmonii. Kurs indywidualny: 380 zł/mc


 

 

KURS C

Zajęcia w grupach 5-osobowych; zapisy trwają przez okres całego roku szkolnego

Ten kurs nauczy Cię korzystać z  patentów znanych muzyków,  jak i tworzyć własne pomysły  czy ciekawe  improwizacje. Program został opracowany  tak, aby krok po kroku nauczyć Cię, transpondowania Twych myśli i pomysłów muzycznych, na dźwięki współtworzące ciekawe gitarowe partie i solówki. Zaczniemy od analizy harmonicznej utowrów i podstawowych progresji. Zajmiemy się też  skalami i pentatonikami,  dzięki  którym  nauczysz  się budować frazy, akcentować oraz grać świadomie dźwięki. Będziemy transkrybować, nagrywać i przedstawiać fragmenty z wybranych legendarnych solówek. Zrozumiesz pięć podstawowych elementów muzyki, jakimi są  Melodia, Rytm, Harmonia, Forma i Barwa. Elementy te będziesz potrafił zastosować w swoim własnym graniu wraz z innymi muzykami, niezależnie od instrumentu.Poznasz podstawowe utwory, które pozwolą Ci wejść w Świat musyki improwizowanej. Oprócz nauki gry na instrumencie - również nauka harmonii i gry zespołowej.

 

Prowadzenie: Rafał Szyjermc-cena-280

 

Wszystkie zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

 

 

cena dotyczy kursu grupowego i obejmuje naukę gry na instrumencie,
naukę gry zespołowej i naukę harmonii. Kurs indywidualny: 380 zł/mc


 

 
Website Security Test